Speelschema TomoPlay 2016.

SCROLL NAAR BENEDEN VOOR DE VIDEOGAMES!

 

Level 3level-3

Outdoor Games

Helmet race

Touwtrekken

Megatwister

Buitenvoetbal

Flick n sticks

 

10:00 – 17:30

 

Outdoor Events Area

 

13:00 verhalenverteller

14:00 TomoPlay Cosplay Cup

16:00 verhalenverteller

 

 

Level 2level-2

 

09:00 – 17:30 Dealerroom open

10:00 – 17:30 DDR

 

 

 

 

Level 1

1level-1

09:00 – 17:00 Card Against Humanity

09:00 – 17:00 Animal Crossing Amiibo ruilkaartmarkt

09:00 – 17:00 Pokémon Battle Card

 

2

09:00 – 17:00 Force of Will

09:00 – 17:00 Magic the gathering

09:00 – 17:00 Yu-Gi-Oh! Demo en uitleg

09:00 – 17:00 Pokémon TCG

 

3

09:00 – 17:00 Mahjong uitleg

09:00 – 17:00 Dungeons and Dragons uitleg

13:00 – 17:00 In2Gaming Yu-Gi-Oh tournament

 

4

09:00 – 17:30 Garderobe

 

Clevel-1

09:00 – 17:30 Cosplay fotograaf

(Fotograaf zal rondlopen, maar veel tijd op de balustrade besteden)

 

D

09:00 – 17:30 Beyblade

09:00 – 17:30 Diverse wisselende retroconsoles en games

10:00 – 17:30 Diverse games speelbaar op de Nintendo 3DS demopods

09:00 – 17:30 Super Smash Brothers en MarioKart 8 op WiiU

11:00 – 13:00 Super Smash Bros U tournament

13:00 – 14:30 Pokkén tournament

14:30 – 16:00 Pokémon XYORAS tournament

14:30 – 16:00 Dance Central / Just Dance tournament

16:00 – 17:30 Mario Kart 8 tournament

 

E

09:00 – 13:00level-1

 

  1. One Piece: Burning Blood
  2. Naruto Ultimate Ninja Storm 4
  3. Star Ocean Integrity and Faithlessness
  4. Mighty No.9
  5. Homefront: The Revolution

 

13:00 – 17:30

 

  1. Lego Star Wars: The Force Awakens
  2. Resident Evil 7: Biohazard
  3. Final Fantasy 15
  4. MXGP 2
  5. Assassin’s Creed: Syndicate

 

09:00 – 17:30 Vrije cardgames divers

09:00 – 17:30 Vrij spelen Heartstone. Zelf laptop meenemen.

 

F

10:00 – 17:00 Cherry Pie Take Away horecapunt

 

Level 0level-0

 

5

09:00 – 11:00 Cards against Anime

11:00 – 12:00 Jan Ken Pon

12:00 – 13:00 Evil Games

13:00 – 14:00 Hippo fest

14:00 – 15:00 Anime, wie is het

15:00 – 17:00 Weerwolven van Wakkerdam

6

09:00 – 12:00 Diverse games op WiiU

12:00 – 14:30 Splatoon Tournament 4 vs 4

14:30 – 17:30 Diverse games op WiiU

 

7level-0

 

09:00 – 12:00

 

  1. Trackmania Turbo
  2. Mighty No.9
  3. Final Fantasy 15
  4. Resident Evil 7: Biohazard
  5. Lego Star Wars: The Force Awakens
  6. Star Ocean Integrity and Faithlessness
  7. Rainbow Six Siege
  8. Homefront: The Revolution
  9. Overwatch
  10. Just Dance 2016

 

12:00 – 13:30level-0

One Piece Burning blood tournament

Naruto Ultimate Ninja Storm tournament

Trackmania Turbo tournament

 

13:30 – 14:30

Rainbow Six Siege tournament (10 spelers!)

 

14:30 – 17:15

  1. Naruto Ultimate Ninja Storm 4
  2. One Piece: Burning Blood
  3. Final Fantasy 15
  4. Resident Evil 7: Biohazard
  5. Lego Star Wars: The Force Awakens
  6. Star Ocean Integrity and Faithlessness
  7. One Piece: Burning Blood
  8. Grand Kingdom
  9. Naruto Ultimate Ninja Storm 4
  10. Just Dance 2016

 

8level-0

09:00 – 14:30 Karaoke

09:00 – 14:30 iracing en project cars race in Playseat

14:30 – 15:15 Let’s Play Lecture

15:15 – 16:00 World of Warcraft Legion demo

16:00 – 16:45 Heartstone demo

16:45 – 17:30 League of Legends Demo

 

 

 

Alle activiteiten zijn onder voorbehoud. Weersomstandigheden en overmacht kunnen er voor zorgen dat activiteiten worden verplaatst, verzet of geannuleerd. Voor verdere informatie zie de algemene ticketvoorwaarden.